איבדת או מצאת
בעל חיים?
לדווח על בעל חיים

פרסום מודעה על חיה שאיבדת/מצאת

כדי להפיק את המירב מפרסום מודעה בלוח, מומלץ למלא את כל פרטי חיית המחמד הידועים לך בצורה הכי מדויקת ומקיפה שאפשר ולא לוותר על הוספת תמונה. אם אבדו או נמצאו כמה חיות, יש לפרסם כל אחת מהן במודעה נפרדת. לאחר שהמודעה תתפרסם, משתמשים שאיבדו או מצאו את החיה שלך (או חיה דומה), יוכלו למצוא את המודעה שלך בקלות, בזכות מבחר אפשרויות החיפוש בלוח.

* לפני פרסום מודעה על חיה שאבדה כדאי לבדוק קודם שהיא לא פורסמה כבר בתור חיה שנמצאה. ולהפך: לפני פרסום מודעה על חיה שנמצאה כדאי לבדוק קודם שהיא לא פורסמה כבר בתור חיה שאבדה.

פרטים על החיה

כדי לקבל הודעות ומידע ישירות והכי מהר שאפשר, מומלץ לאשר להציג באתר את הפרטים ליצירת הקשר. אם תבחר/י להסתיר את הפרטים ממשתמשי האתר האחרים, אנחנו נוודא שההודעות שיתקבלו על המודעה שלך עומדות בכללי הקהילה שלנו לפני שנשלח לך אותן. למרות שננסה לעבור על ההודעות מהר ככל האפשר, אנחנו לא יכולים להבטיח שלא יהיו עיכובים.

חשוב לדעת: אם בחרת לשתף את הפרטים שלך, הגולשים יוכלו ליצור איתך קשר ישירות. אם בחרת שהפרטים שלך יישארו חסויים, רק לעמותה תהיה גישה אליהם – ונעביר לך עדכונים למייל אם יגיע מידע לגבי החיה שפרסמת.